• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-592-5
  • خبرنگار : 95
  • منبع خبر : خبر پوششی

استاندار آذربایجان غربی:

مردم بدنبال عدالت هستند

استاندار آذربایجان غربی گفت: تحقق بخشیدن به عدالت مهمترین وظیفه قوه قضاییه است .

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی محمد مهدی شهریاری در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی که در سالن اجتماعات امام علی (ع) ارومیه برگزار شد افزود: پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و از همه مهمتر تحقق بخشیدن به عدالت از اهداف اصلی قوه قضاییه است .

  شهریاری با اشاره به اینکه مهمترین انتظار مردم از دستگاه قضا برقراری عدالت است تصریح کرد: رفع تبعیض، دوری از تعصبات در قضاوت، پناه و مورد اعتماد بودن از جمله کار های است که مردم از دستگاه قضا که پشتوانه نظام است می خواهند .

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در شرایط جدید همه دستگاه ها باید وظایف خود را به خوبی انجام دهند تا مردم راضی باشند خاطرنشان کرد: مردم بدنبال عدالت هستند و برخورد با مجرمین ومفسدین و ایجاد امنیت باعث امید و رضایت مردم خواهد شد .

وی اظهار کرد: قوه قضاییه در برخورد با مفسدین اقتصادی که و رانت خواران که بیشترین آسیب را به این نظام و مردم زده اند با اقتدار برخورد کند .

  وی یکی از امتیازات آذربایجان غربی را داشتن شخصیت مدیر و مدبر در مسند قضا دانست و افزود: افزایش اختیارات روئسای استان ها و کوتاه شدن روند قضایی مهمترین خواست مردم از دستگاه قضا است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: