• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-692-5
  • خبرنگار : 95
  • منبع خبر : خبر پوششی

رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی :

برنامه محوری از اولویت های آتی دادگستری آذربایجان غربی خواهد بود


رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: برنامه محوری از اولویت های آتی دادگستری آذربایجان غربی خواهد بود .

 

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی علی اکبر گروسی در مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی که در سالن اجتماعات امام علی (ع) ارومیه برگزار شد افزود: با وجود همه کمبود های مالی و منابع انسانی دادگستری استان در آینده برنامه محور عمل خواهد کرد .

 

گروسی با اشاره به اینکه قوه قضاییه مسئولیت خطیری نسبت به سایر دستگاه ها دارد خاطرنشان کرد: باید با حضور در میان مردم و اطلاع رسانی صحیح از خدمات نظام به مردم اطمینان و اعتماد آنها را به نظام افزایش دهیم .

 

  رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی تصریح کرد: توجه و صیانت از اموال عمومی ،اخلاق مداری، حفظ کرامت انسانی ، ارتباط با مردم ، حفظ امنیت منطقه و ارتقای آن و برخورد قاطع با مجرمان و مفسدان از برنامه های ما خواهد بود .

 

در ادامه حیدری رئیس دادگستری سابق آذربایجان غربی افزود: در مدت ۶ سال دادگستری استان با وجود مشکلات توانسته سابقه کاری خوبی از خود بجا بگذارد و از ۲۳ هزار پرونده در مسیر اجرای احکام کیفری در سال ۹۲ توانسته بیش از ۱۲ هزار پرونده را پیگیری کند .

 

حیدری با تاکید به شرایط خاص اقتصادی کشور توجه به معیشت و اقتصاد مردم را امر ضروری دانست و گفت: باید برخورد همراه با عدالت در عمل به مردم شناسانده شود طوری که مشکل مردم در دستگاه قضایی مشکل کشور است .

 

  وی با اشاره به مشکلات موجود در دادگستری آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: متاسفانه در طی این چند سال هیچ کدام از نمایندگان مجلس استان یک بازدید هم از ساختمان ،تجهیزات و امکانات دادگستری های استان انجام ندادند و از تراکم کاری قضات آگاه نیستند .

 

به گزارش ایسنا در ادامه آیین تکریم و معارفه رئیس قدیم و جدید دادگستری آذربایجان غربی برگزار شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: