• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-1895-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

فرماندار سلماس:

توسعه نشاط و تندرستی جامعه در گرو توسعه ورزش همگانی است

فرماندار سلماس گفت: توسعه نشاط و تندرستی جامعه در گرو توسعه ورزش همگانی است و همه دستگاه های دولتی باید به تحقق این امر در جامعه همت گمارند.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، مرتضی اصغری در جلسه شورای ورزش همگانی سلماس که باحضور رییس هیئت ورزشهای همگانی آذربایجان غربی و روسای دستگاه های اداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به ابراز نارضایتی آحاد مردم و مسئولین از روند افزایشی آسیب های اجتماعی در سطح کشور،  گفت: یکی از راه های بسیار موثر پیشگیری از اسیب های اجتماعی جوانان برنامه ریزی مدون در خصوص فعاليت های مختلف جوانان در اوقات فراغت و تفریح افرینی است که گسترش ورزش همگانی از مهمترین این ابزارهاست.

اصغری با اشاره به لزوم گسترش فرهنگ ورزش همگانی در بین مردم برای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی بیان کرد: توسعه نشاط و تندرستی جامعه در گرو توسعه ورزش همگانی است و اشتیاق افرینی نسبت به این امر در بین کارمندان پشت میز نشین اهمیت ویژه ای دارد .

وی افزود: ورزشهای همگانی جزو کم خرج ترین ورزشهاست که مردم می توانند به راحتی فعاليت کنند و استفاده از ظرفیتهای پیشکسوتان ورزشکار شهرستان در گسترش اين ورزش بسیار مفيد خواهد بود .

فرماندار سلماس تصریح کرد: باید اطلاعات و اگاهی مردم در رابطه با مزایای ورزش همگانی و نیز رغبت و علاقه انان را به سمت این ورزشها گسترش دهیم .

حسن سلیمی رییس اداره ورزش و جوانان سلماس نیز با اشاره به در پیش بودن هفته تربیت بدنی و گرامیداشت این هفته گفت : در برنامه های هفته تربیت بدنی امسال سعی شده است تا نسبت آگاهسازی و فرهنگسازی ورزش در بین کارمندان دولت و افراد پشت میزنشین توجه ویژه ای شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: