• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-14390-5
  • خبرنگار : 83
  • منبع خبر : خبر پوششی

امام جمعه موقت میاندوآب:

انبار کردن کالاها سبب تشدید گرانی می شود

امام جمعه موقت میاندوآب گفت: انبار کردن کالاها سبب تشدید گرانی می شود.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، حجت الاسلام عادل گل حسینی در خطبه های امروز نماز جمعه میاندوآب گفت: مشکلات اقتصادی در کشور ما وجود دارد و چیزی نیست که بخواهیم انکار کنیم، ولی اینکه مردم بیایند تحت تاثیر بار روانی رسانه های بیگانه خانه های خود را تبدیل کنند به انبار کالاهایی که مردم نیاز دارند، این امر موجب گرانی می شود.

وی ادامه داد: تا می توانیم باید در همگانی کردن مبارزه با گران فروشی و احتکار تلاش کنیم، وقتی دزد در جامعه زیاد شود مبارزه با دزدان کار بسیار سختی خواهد بود پس اگر انبار احتکاری سراغ داریم به ماموران انتظامی گزارش دهیم.

حجت الاسلام گل حسینی گفت: امروز پیاده روی اربعین تبدیل شده است به ارزش اسلامی و ما باید برای زنده نگه داشتن ارزش ها از مال و جان خود هم بگذریم و این نباشد که به بهانه های مختلف و به واسطه تلاش های دشمنان اسلام از حضور در این رویداد بزرگ اسلامی باز بمانیم.

امام جمعه موقت میاندوآب گفت: دشمن در تلاش است با فشار بر مردم جامعه را به دو قطبی بکشاند، مردم ما باید هوشیار باشند و اجازه ندهند اتحاد ازبین برود.

وی ادامه داد: همانگونه که رهبر انقلاب در دیدار اخیر با سران سه قوا فرمودند: راه کار مشکلات اقتصادی در داخل کشور است و ما نباید به دنبال مذاکره با آمریکا باشیم،راه حل مشکلات فعلی کار جهادی و استفاده از نظر کارشناسان و نخبگان اقتصادی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: