• چهارشنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-295-5
  • خبرنگار : 92
  • منبع خبر : خبر تولیدی

جدال نمایندگان آذربایجان غربی با حریفان در ایستگاه دوم لیگ برتر والیبال

نمایندگان آذربایجان غربی در هفته دوم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور به مصاف حریفان می روند.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی در هفته دوم لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور شهرداری ارومیه میهمان شهرداری گنبد و درنای ارومیه میزبان خاتم اردکان می شود.

تیم شهرداری ارومیه در جریان لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور در ورزشگاه گنبد میهمان شهرداری گنبد است که مسعود ذوقی با کمک مرتضی علایی قضاوت این دیدار را بر عهده دارند و احمد دامغانی نژاد به عنوان ناظر و حمید حق بین و مسعود یزدان پناه نماینده های سازمان لیگ در این مسابقه هستند که این دو دیدار چهارشنبه 2 آبان به صورت همزمان با سایر دیدار ها از ساعت 16 آغاز می شود.

تیم درنا ارومیه نیز در ورزشگاه 6 هزار نفری الغدیر ارومیه میزبان خاتم اردکان است که داوود نافعی با کمک مهدی نویدی قضاوت این دیدار را بر عهده دارند و احمد بندری و یونس حسن زاده به ترتیب ناظر و نماینده سازمان لیگ در این مسابقه هستند.

در هفته اول لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور تیم شهرداری ارومیه با هدایت جاوید محسنی نیا در مقابل تیم پیکان قرار گرفت که با نتیجه 3 بر صفر مغلوب این تیم شد و تیم درنا ارومیه نیز با هدایت محمد وکیلی و با ترکیب تیم نوجوانان کشور در مقابل فولاد سیرجان ایرانیان قرار گرفت که با نتیجه 3 بر صفر مغلوب این تیم شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: