• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-1093-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : دریافتی

به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی،

مسابقات دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه های دانشجویی در استان برگزار می شود

مسابقات دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه های دانشجویی در آذربایجان غربی  به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان برگزار می شود.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی امین رستم زاده معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی اظهار کرد: این مسابقات با هدف تقویت مهارت‌های بیانی و فراگیر ساختن دستاوردهای پژوهشی دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و دکتری، ایجاد فرصتی برای ارائه دستاوردهای دانشجویان پرتلاش و با استعداد به سازمان ‌ها و صنایع نیازمند و ایجاد ارتباط متقابلی میان دانشجویان و بدنه صنعت در راستای استفاده از توانمندی های فارغ التحصیلان برای رفع نیازهای کشور برگزار می شود.

رستم زاده افزود: این مسابقات در آذربایجان غربی به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی و با نظارت سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی کشور و مشارکت دانشگاههای سراسری ارومیه، علوم پزشکی ارومیه، پیام نور آذربایجان غربی، دانشگاه صنعتی ارومیه و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه مسابقه دفاع سه دقیقه ‌ای نخستین بار توسط دانشگاه کوئیزلند استرالیا برگزار شده است افزود: ابتکار برگزاری این مسابقات توسط جهاد دانشگاهی بستر و زمینه های ارتباط هر چه بیشتر دانشگاه و صنعت و تجاری سازی ایده های دانشجویی و مطالعات علمی آکادمیک تحصیلات تکمیلی و کمک به تکمیل چرخه تولید علم و فناوری و تبدیل آن به محصول و ثروت را فراهم می کند.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی اظهار کرد: فراخوان مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای از پایان نامه های دانشجویی در آذربایجان غربی از 29 مهرماه اعلام شده و تا 15 آبان ماه مهلت ثبت نام فارغ التحصیلان دانشگاهی در مقاطع ارشد و دکتری می باشد.

وی با اشاره به شرایط شرکت در این مسابقات اظهار کرد: تمامی فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و معادل حوزوی آن در همه رشته های مصوب که از ابتدای سال ۱۳۹۳ تا پایان شهریورماه ۱۳۹۷ از پایان نامه خود دفاع کرده باشند و دانشجویانی که پروپوزال پایان نامه خود را تا پیش از پایان مهر ۹۷ به تصویب رسانده اند می‌توانند در این دوره از مسابقات ثبت نام کنند.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی افزود: تنها فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری امکان شرکت در این مسابقات را دارند و پایان نامه های مقطع کارشناسی مورد پذیرش نخواهد بود.

رستم زاده در ادامه گفت: همچنین فارغ ‌التحصیلان تمامی دانشگاه‌ های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه‌ های خارجی مورد تایید وزارتین می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: زمان برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات در استان آذربایجان غربی 22 آبان ماه سال جاری در دانشگاه ارومیه بوده و مرحله نیمه نهایی مسابقات تا ۱۵ اسفند ماه همزمان در سه نقطه کشور و مرحله نهایی نیز نیمه اول اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه به افراد برگزیده در این مسابقات جوایز نفیسی اهدا خواهد شد گفت: علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی واقع در خیابان شهید بهشتی کوی منصور افشار ساختمان جهاد دانشگاهی معاونت فرهنگی مراجعه و یا با شماره 04433444070 تماس حاصل نمایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: