• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-9890-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

معاون فرماندار سلماس تاکید کرد:

لزوم آموزش همگانی درخصوص رعایت اصول حفاظتی جهت پیشگیری از وقوع سرقت

معاون فرماندار سلماس بر لزوم آموزش همگانی درخصوص رعایت اصول حفاظتی جهت پیشگیری از وقوع سرقت تاکید کرد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، عباس محمدزاده گلعذانی در جلسه کمیسیون مقابله و پیشگیری از سرقت شهرستان سلماس گفت: امروز تامین امنیت و آسایش و رفاه مردم از وظایف اصلی مسئولین و متولیان امر در جامعه است و مردم از نهادهای مربوطه انتظار برقراری امنیت در سطوح مختلف را دارند و همه باید تلاش کنیم تا در راستای رسالت خود امنیت جامعه به نحو مطلوب تامین گردد .

محمدزاده عدم رعایت برخی از اصول حفاظتی را در وقوع سرقت ها موثر دانست و تصریح کرد: اجرای برخی اقدامات پیشگیرانه و بازدارنده اولیه توسط عموم مردم برای تاسیسات و تجهیزات  خود توسط دستگاههای خدمات رسان در مقابله با سرقت و دستبرد می تواند نقش بسزایی در کاهش امار سرقت داشته باشد.

وی افزود: لازم است تا نیروی انتظامی و بسیج، آموزش شهروندان را در دستور کار خود قرار دهند و نواقص حفاظتی دستگاه های دولتی را احصاء و منعکس نموده و در مقابل نیز روسای ادارات موظفند نواقص موجود را در کمترین زمان ممکن مرتفع و گزارش نمایند .

معاون فرماندار شهرستان سلماس بیان کرد:موضوع سرقت يکي از ناهنجاريهايي اجتماعی است که علل و علت آن جهت پيشگري بايد مورد توجه و دقت قرارگيرد و متناسب با آن درشهرستان سياستگذاري شود و مهمترین مسئله در بحث پیشگیری از سرقت آگاه سازی مردم درخصوص نگهداری درست از مال و اموال خود است .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: