• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-10690-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان غربی خبرداد:

حضور۱۹۰۰۰ زائر از آذربایجان غربی در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان غربی از حضور19هزار زائر از آذربایجان غربی در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، علی مصطفوی در جلسه شورای اداری سلماس که با حضور مسئولین شورای اداری و تامین این شهرستان برگزار شد، گفت: در یک هفته گذشته اتفاقاتی در سطح ملی افتاد که نقطه عطف و برگ زرینی در کشور بود و از جمله ان حضور 19هزارنفری زائران از آذربایجان غربی در پیاده روی عظیم اربعین بود که ازاین تعداد  هزار نفر زائر از کشور ترکیه نیز از طریق مرز بازرگان وارد استانمان شده و پس از استقبال موکب های ایرانی مستقر در مرز، به سمت کشور عراق و راهپیمایی اربعین حسینی راهی شدند .

وی افزود: کنگره عظیم پیاده روی اربعین نشان داد مسلمانان با هم متحدند و تفرقه افکنی های دشمنان در بین محبان اهل بیت هیچ تاثیری ندارد و به سبب همین حضور پرشور مسلمانان و محبان امام حسین(ع) توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان باردیگر ناکام ماند.

مصطفوی اظهار کرد: اتفاق عظیم دیگر حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 ابان بود که امسال با شور و شوق خاصی برگزار شد و جا دارد از مردم اذربایجان غربی بابت این حماسه آفرینی قدردانی نماییم.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: باوجود تهدید ترامپ و اعمال تحریم های ظالمانه امریکا علیه مردم ایران و تبلیغات ضد ایرانی ایادی استکبار، مردم ما با حضور خود باردیگر حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی نشان دادند .

وی با بیان اینکه تحریم ها از اول انقلاب بر مردم ایران وجود داشت، بیان کرد: امروز بحث اعمال تحریم توسط امریکا، موجب انزوای این کشور در میان اتحادیه اروپا و کشورهای جهان شده است و به جرات می توان گفت امریکا در مقابله با ایران محدود و بدون پشتيبان شده است .

مصطفوی اظهار کرد: امروز ناامید کردن مردم بزرگترین خیانت به کشور و کمک به دشمنان مردم و کشور است و باید هوشیار باشیم تا امید را از مردم نگیریم .

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری آذربایجان غربی گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران با پشتیبانی مردم همیشه در صحنه، توانسته به بهترین نحو ممکن در مقابل نظام استکبار ایستادگی کند و در سایه همین مقاومت و پشتیبانی دشمنان ما نخواهند توانست کوچکترین قدمی در راستای آسیب به کشور و ملت غیور ایران بردارند.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: