• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-10790-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

فرماندار سلماس:

تحریم های آمریکا بر اراده مردم اثری ندارد

فرماندار سلماس گفت:  تحریم های آمریکا براراده مردم اثری ندارد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، مرتضی اصغری در جلسه شورای اداری شهرستان سلماس با قدردانی از حضور مردم ولایتمدار سلماس در راهپیمایی13آبان گفت: مردم عزیز  سلماس در 13ابان امسال نیز برگ زرینی در تاریخ این شهرستان  رقم زدند و با حضور پرشور خود پشتیبانی خود را از نظام جمهوری اسلامی به نمایش گذاشتند.

اصغری بیان کرد: این حضور مقتدرانه مهر تاییدی بر تاثیر ناپذیری اراده مردم در برابر تحریم های آمریکا و ایادی استکبار بود و عمق علاقه مردم به این نظام را بار دیگر نشان داد.

اصغری بیان کرد: پیرو سفر هفته اینده رییس جمهور به آذربایجان غربی، شهرستان سلماس هفته اینده احتمالا میزبان حضور یک یا دو وزیر دولت خواهد بود؛ البته برنامه نهایی حضور اعضای هیئت دولت در شهرستان ها هنوز نهایی نشده و پس تایید نهایی به اطلاع همشهریان عزیز خواهد رسید .

فرماندار سلماس خاطرنشان کرد: بررسی اخرین وضعیت پروژه های عمرانی و خدماتی سلماس و منطقه ویژه اقتصادی سلماس از جمله برنامه های حضور اعضای هیئت دولت در سلماس خواهد بود.

حجت الاسلام سید محمد موسوی امام جمعه سلماس نیز در این جلسه با تسلیت فرارسیدن رحلت پیامبر اکرم(ص) گفت: انبیای گذشته هر فضائلی داشتند پیامبر ما همه شان را باهم داشته است.

وی اظهار کرد: درست است که حضرت محمد اخرین پیامبر است ولی تمام نیکی ها و صفات نیک را داراست و این افتخاری برای مسلمانان جهان است که اینچنین پیامبری دارند .

حجت الاسلام موسوی بیان کرد: پیامبر ما جاذبه های بسیاری داشتند و همین جاذبه باعث شده بود هرکس که مجالی برای همنشینی با وی پیدا می کرد، مجذوب سخنان و محبت محمد(ص) می شد .

امام جمعه سلماس تصریح کرد: امروز مسئولین ما باید مردمداری و خویشتن داری را از پیامبر مهر و رحمت حضرت محمد الگو بگيرند و با عطوفت و مهربانی با مردم برخورد کنند .

وی خاطرنشان کرد: مسئولین بدانند کسب جایگاه برای خدمت به مردم از بزرگترین نعمتهاست و باید از این فرصت به خوبی استفاده کرده و رضایت خاطر ارباب رجوع را جلب کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: