• جمعه ۱۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 978-292-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

امام جمعه ماکو:

دولت بی ثباتی را در بازار سکه و ارز از بین ببرد

امام جمعه ماکو گفت: دولت باید تورم را کنترل کرده و بی ثباتی را در بازار سکه و ارز از بین ببرد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی حجت الاسلام و المسلمین سید محمد هاشمی در بخشی از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ماکو تصریح کرد: تیم اقتصادی دولت باید نقدینگی در دست مردم را مهار کند که یکی از راه‌های آن هدایت آنها، در بخش تولید است.

وی تلاش ها و توطئه های استکبار جهانی علیه مردم کشور ایران را ابتر عنوان کرد و گفت: امروز تنها کشور در دنیا که آمریکا کوچکترین نقشی در تصمیمات آن ندارد جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه ماکو در ادامه با اشاره به اینکه آمریکا ۸ کشور جهان را از تحریم نفتی ایران مستثنی کرده است تصریح نمود: آمریکا درحوزه های دارویی، غذایی، پزشکی، کشاورزی و غیره هیچگونه تحریمی اعمال نکرده است که این حرکت آمریکا نشان دهنده آن است که نمی تواند یک جانبه تصمیم بگیرد.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه بعضی از کشورها به صراحت اعلام کردند که با تحریم های آمریکا همراه نخواهند بود در واقع حرکت ظالمانه ترامپ را بی خاصیت جلوه دادند.

امام جمعه شهرستان ماکو حضور مردم مخصوصا جوانان و نوجوانان در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه را برای سایر ملل حاوی پیام هایی از جمله محکومیت استکبار جهانی، تحریم های ناجوانمردانه آمریکا در مقابل ملت ایران و عزم اراده مردم در خصوص پافشاری در آرمان های مقدس امام و اسلام یاد کرد.

حجت الاسلام هاشمی مهمترین مولفه اربعین سید و سالار شهیدان را آثار سیاسی آن عنوان کرد و گفت: مراسم اربعین حسینی، سلطه‌گری، توسعه طلبی غربی، اشغالگری، جنایت های رژیم صهیونیستی در منطقه را به چالش می کشد به همین دلیل است که رسانه‌های استکباری و صهیونیستی از کنار این همایش با ابهت و میلیونی غالباً با سکوت و بی‌تفاوتی عبور می کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: