• چهارشنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-1493-5
  • خبرنگار : 07
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

به همت جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی:

پیش رویداد استارت آپ ویکند دریاچه ارومیه در دانشگاه ارومیه برگزار می‌شود

پیش رویداد استارت آپ ویکند دریاچه ارومیه به همت  جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی در دانشگاه ارومیه برگزار شد .

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان غربی، پیش رویداد استارت آپ ویکند دریاچه ارومیه با هدف تبیین رویداد ملی جشنواره ملی تولید محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه و فرهنگسازی در خصوص احیای دریاچه ارومیه و شناسایی ایده های بکر و خلاقانه در حوزه محتوای دیجیتال در ارومیه برگزار شد .

رویداد اصلی جشنواره تولید محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه در شش محور وب سایت و شبکه های اجتماعی، فیلم و مستند کاربردی،  بازی های رایانه ای و انیمیشن، نرم افزار های تلفن همراه، نرم افزارهای کاربردی و اینترنت اشیاء در دو بخش بزرگسالان و دانش آموزی برگزار خواهد شد .

وی افزود: در این پیش رویداد اصول و مقدمات استارت آپ و نحوه طراحی و ارائه ایده در حوزه تولید محتوای دیجیتال و مسائل و مشکلات مربوط به حوضه آبریز دریاچه ارومیه به شرکت کنندگان ارائه شد .

دکتر آراز استادی از مدرسان و مربیان حوزه استارت آپی طی یک کارگاه 2 ساعته به ارائه مبانی استارت آپ و نمونه های موفق شرکتهای استارت آپی در کشور اشاره کردو ادامه جلسه بصورت پرسش و پاسخ ادامه یافت.

علاقمندان به شرکت در رویداد اصلی جشنواره ملی تولید محتوای دیجیتال دریاچه ارومیه می توانند در سایت جشنوراه به نشانی www.lakeurmiait.ir  و یا در سایت www.evand.com  ثبت نام کنند.

رویداد اصلی استارت آپ ویکند دریاچه ارومیه از تاریخ 30 آبان تا 2 آذر به همت جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی و ستاد احیای دریاچه ارومیه، استانداری و واحدهای جهاد دانشگاهی در حوضه آبریز دریاچه ارومیه و سایر واحدها  در ارومیه برگزار می‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: