• چهارشنبه ۳۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-25390-5
  • خبرنگار : 94
  • منبع خبر : خبر پوششی

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران:

امنیت پایدار در تمام نقاط کشور برقرار است

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: آذربایجان غربی جز امن ترین استان های کشور است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه بر اساس معیارها و شاخص های امنیتی آذربایجان غربی جز امن ترین استان های کشور است خاطرنشان کرد: امروز به برکت حضور مردم و اقتدار نیروهای مسلح و نیز هدایت های داهیانه رهبر انقلاب در هیچ نقطه ای از کشور مشکل امنیتی نداریم و با وجود تمام شرارت هایی که دشمنان نظام علیه کشور انجام می دهند توانسته ایم امنیت پایدار را در تمام نقاط کشور برقرار کنیم و آذربایجان غربی نیز از استان های سرآمد در این حوزه است.

وی با بیان اینکه هوشمندی، ولایت مداری، ایثار و جانفشانی مردم آذربایجان غربی در راه آرمان های انقلاب اسلامی بر همگان ثابت شده است افزود: سند این ادعا نیز تقدیم بیش از ۱۲هزار شهید از این خطه در راه اسلام و انقلاب است و به برکت خون شهیدان، همدلی و انسجام مردم و مسئولین شاهد امنیت پایدار در سراسر جغرافیای استان هستیم.

سردار اشتری افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره سعی داشته اند ناامنی های موجود در منطقه را به داخل کشور انتقال دهند اما امروز شاهد آن هستیم که امنیت پایدار موجود در کشور در حال تسری در منطقه است و گسترش امنیت در منطقه و کشور های همجوار به برکت وجود جمهوری اسلامی ایران میسر گشته است.

وی حفظ امنیت، اقتدار و آرامش جمهوری اسلامی ایران را افتخاری بزرگ برای نیروی انتظامی خواند و تصریح کرد:  امروز نیروی انتظامی امنیت و آرامش تمام کسانی که در ایران اسلامی زندگی می کنند و قوانین را رعایت کرده و تعدی در حقوق دیگران ندارند را با اطمینان کامل تأمین میکند.

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نیروی انتظامی بیش از ۱۳هزار شهید تقدیم نظام اسلامی کرده است که ۵هزار نفر از آن ها پس از جنگ تحمیلی ابوده است اظهار کرد: به برکت وجود این این شهیدان توانسته ایم امنیت کامل در بیش از ۸هزار مرز زمینی کشور برقرار سازیم.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران آمادگی کامل برای مقابله با هرگونه توطئه دشمنان را دارد خاطرنشان کرد: از دی ماه سال گذشته تاکنون دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی چندین بار به دنبال ناامن کردن کشور بوده اند که با درایت مردم و هوشمندی نیروهای امنیتی هر بار ناکام مانده اند.

سردار اشتری امنیت را یکی از برزگترین نعمت های الهی برشمرد و بیان کرد: امنیت یکی از مهمترین پیش نیازهای توسعه و پیشرفت هر کشوری است و در مقطع حساس کنونی نیز با همدلی و انسجام مردم و مسئولین نظام تحت هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی خواهیم توانست با غلبه بر مشکلات و توطعه های دشمنان کشتی نظام جمهوری اسلامی را به سلامت به ساحل برسانیم.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم از زحمات بیش از ۳سال خدمت سردار ناصر اصلانی با اهدای لوحی تکریم و سردار مسعود خرم‌نیا به مدت ۳سال فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی معرفی شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: