• سه شنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-192-5
  • خبرنگار : 94
  • منبع خبر : خبر پوششی

استاندار آذربایجان غربی:

توجه به مدیریت بیت المال باید در راس امور مدیران استان باشد

استاندار آذربایجان غربی گفت: توجه به مدیریت بیت المال باید در راس امور مدیران استان باشد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، محمد مهدی شهریاری صبح امروز 6 آذر در [لسه شورای اداری ارومیه با تاکید بر اینکه نباید توجه به بیت المال در ادارت و دستگاه های استان کم اهمیت شمرده شود افزود: در وضعیت کنونی و با محدودیت منابع دولت تمامی دستگاه ها باید تا جای ممکن  در امورات جاری ادارات صرفه جویی لازم را اعمال کنند.

وی افزود: مسئولان باید با تاسی از سیره عملی حضرت علی (ع) حساسیت های بسیاری در مساله مدیریت بیت المال و کسب رضایت مردم داشته باشند و ایشان را الگوی خود قرار دهند.

شهریاری در تبیین نقش اساسی فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان ها خاطرنشان کرد: حفظ نظم عمومی، مدیریت اجرایی سیاست های دولت در شهرستان ها، نظارت بر پیشرفت پروژه های عمرانی و نحوه بودجه ریزی آن ها، برگزاری انتخابات سالم، حذف بروکراسی های زائد، مراقبت از اوضاع سیاسی محل ماموریت، هاهنگ سازی ارگان های اداری و اجرایی شهرستان و فراهم سازی موجبات تامین حوائج عمومی از جمله وظایف فرمانداران است که باید به طور شایسته مورد توجه قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه با حسن خلق، منش و برخورد صمیمانه بین مردم  و مسئولان اجرایی تمامی مشکلات قابل حل است افزود:به دور از پرداختن افراطی به مسائل و جهت گیری های سیاسی ، باید با همدلی تمام تلاش خود را درحل مشکلات مردم به کار گیریم.

استاندار آذربایجان غربی شرایط کنونی کشور را به مراتب حساس تر از زمان جنگ تحمیلی توصیف و اظهار کرد: مدیران کشور در مقطع کنونی باید با تفکر جهادی و به دور از تنبلی و کاهلی اهتمام لازم را در تامین منافع نظام و رفاه مردم داشته باشند.

به گزارش ایسنا، در پایان این جلسه استاندار آذربایجان غربی ضمن تکریم از خدمات عباس حسن خانی فرماندار سابق ارومیه، علیرضا ملا محمدی زاده را با اعطای حکمی به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی کرد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: