• جمعه ۹ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 979-393-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

رییس جدید دانشگاه فرهنگیان امام خمینی سلماس معرفی شد

طی مراسمی باحضور مسئولین مراسم تودیع و معارفه معاون پردیس و رئیس مرکز امام خمینی (ره) سلماس برگزار شد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، علی محمودلو مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان آذربایجان غربی در آیین تودیع و معارفه رییس دانشگاه فرهنگیان مرکز امام خمینی (ره) سلماس که باحضور مسئولین شهرستان برگزار شد، ضمن تقدیر از حضور مسئولین شهرستان و به ویژه فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلماس، دانشگاه فرهنگیان را دانشگاهی با ویژگی های خاص درحوزه های تربیتی و فرهنگی خواند و گفت: توجه به تربیت دانشجویان و همچنین فعالیت های فرهنگی در اولویت برنامه های این دانشگاه بوده و انتظار ما اینست که مدیریت جدید توجه ویژه ای به این حوزه داشته باشد .

وی دانشجو محور بودن اجرای برنامه ها را مهم ارزیابی کرد و افزود: اقای دکتر طالبی رئیس جدید این مرکز از چهره های علمی و پژوهشی و محبوب شهرستان بوده که جدیت و سخت کوشی از صفات برجسته ایشان می باشد .

محمود لو در خاتمه ضمن قدردانی از زحمات یکساله آقای عبادی، از مدیریت جدید خواست تا قانون مداری، تعامل با مسئولین شهرستان ،کارکنان، اساتید و دانشجویان را در جهت ایجاد بستری مناسب برای تحقق اهداف دانشگاه فرهنگیان فراهم نمایند .

مرتضی اصغري فرماندار سلماس براهمیت تعلیم و تربیت در ایران و اسلام اشاره کرد و اظهار کرد: وقتی پیامبرگرامی اسلام می فرماید که من معلم مبعوث شده ام تا مکارم اخلاقی را بیان نمایم نشان از جایگاه والای معلم می باشد .

وی توجه به کیفیت درتربیت معلم را موجب ارتقای نظام تعلیم وتربیت کشوردانست و لزوم تحول فرهنگ را درگروی تقویت آموزش دانست .

به گزارش ایسنا؛ در خاتمه احکام آقای دکتر جمال طالبی بعنوان معاون پردیس و رئیس مرکز امام خمینی (ره) سلماس تقدیم و از زحمات آقای عبادی با اهدای هدایایی تجلیل بعمل آمد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: