• جمعه ۹ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 979-392-5
  • خبرنگار : 81
  • منبع خبر : خبر پوششی

امام جمعه موقت ماکو:

وحدت بین مردم ، دولت و مجلس به نمایش گذاشته شود

حجت الاسلام و المسلمین رضا ابراهیمی خطیب موقت نماز عبادی سیاسی جمعه ماکو
امام جمعه موقت ماکو گفت: وحدت بین دولت، مجلس و مردم همواره به نمایش گذاشته شود تا دشمن از این شکوه همبستگی در عذاب باشد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، حجت الاسلام والمسلمین رضا ابراهیمی در بخشی از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ماکو گفت: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتظار داریم با الگو گیری از آیت الله مدرس در جهت پیگیری و رصد حرکات دشمن گامهای موثری بردارند و از اقدامات مخربانه دشمن علیه کشورمان آگاهی داشته باشند.

خطیب موقت نماز جمعه ماکو با اشاره به اینکه هیچگاه نمایندگان مجلس نباید اجازه دهند که ظلم دشمن به اشکال مختلف از جمله سازش و توافق و غیره بر مردم تحمیل شود در ادامه بر لزوم اولویت قرار دادن منافع ملت و کشور در تصویب قوانون از سوی نمایندگان مردم در مجلس تاکید کرد و گفت: اتحاد و وحدت بین دولت، مجلس و مردم همواره به نمایش گذاشته شود تا دشمن از این شکوه همبستگی در عذاب باشد.

حجت الاسلام ابراهیمی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه ماکو ادامه داد: یاد و شکر نعمتها، انسان را متحول میکند و زمینه را برای قدردانی خداوند فراهم میسازد.

وی با اشاره به اینکه در آستانه پیروزی شکوهمند انقلاب جمهوری اسلامی ایران هستیم تاکید کرد: واجب است نعماتی که طی این ۴۰ سال به برکت خون شهدا به آنها دست یافتیم بازگو و یاد آوری شود.

خطیب موقت نماز جمعه ماکو، مدرس را شخصیتی مبارز و حصاری در برابر دشمنان و ظالمان یاد کرد و تصریح کرد: دفاع از حق مظلومین یکی از شاخصهای اصلی این مبارزه در راه خدا است. 

وی با تاکید براینکه هیچ انقلابی نتوانسته به عمر انقلاب اسلامی ایران دوام بیاورد اضافه کرد: انقلاب ایران برپایه شرع دین مقدس اسلام پایه گذاری شده است که این یکی از علل دوام انقلاب ایران است. 

حجت الاسلام ابراهیمی، میرزا کوچک خان جنگلی را نمادی از ایستادگی در برابر استعمارگران یاد کرد و افزود: حرکت انقلابی مردم گیلان از جمله مبارزات بی نظیری است که به مدت ۷ سال به طول انجامید که خود باوری در برابر استعمارگران را بر مردم گیلان هدیه داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: