• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-9190-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

معاون فرماندار سلماس:

فراهم بودن فضای نقد در دانشگاه ها مسئولان را از انحراف باز می دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری سلماس گفت: فراهم بودن فضای نقد در دانشگاه ها مسئولان را از انحراف باز می دارد پس قشر دانشجو باید پویا و نقاد باشد .

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، عباس محمدزاده گلعذانی در جلسه کمیسیون امنیت دانشجویی شهرستان سلماس ضمن گرامیداشت فرارسیدن شانزدهم آذر،روز دانشجو و تجلیل از شهدای دانشجو اظهار کرد: فراهم بودن فضای نقد در دانشگاه ها مسئولان را از انحراف باز می دارد پس قشر دانشجو باید پویا و نقاد باشد .

وی افزود : این نقد باید محترمانه ومنصفانه باشد و آبروی افراد حفظ شود  البته مسئولان هم باید ظرفیت نقد پذیری خودشان را افزایش دهند .

محمدزاده با اشاره به فرارسیدن فصل سرما از مسئولان دانشگاه ها و خوابگاه ها خواست توجه ویژه به وسایل گرمایشی داشته باشند و برای تامین و ذخیره سوخت های جایگزین پیش بینی های لازم اندیشیده شود .

وی با تاکید بر توجه مسئولان به مباحث رفاهی دانشجویان عنوان کرد:ایاب و ذهاب دانشجویان و کنترل و مراقبت از آنان در سرویس های دانشگاه باید مورد توجه قرار بگیرد تا احیانا برخی نابهنجارهای احتمالی کنترل شود .

محمدزاده خاطر نشان کرد: باید به اساتید دانشگاه ها و صحبت هایی که در کلاس ها مطرح می کنند توجه و به اساتیدی که احیانا در مورد نظام اسلامی و اعتقادات مردم شبهاتی وارد می کنند تذکر داده شود .

وی بیان کرد: همچنین بهتر است کرسی های آزاد اندیشی در قالب تشکل های دانشجویی برگزار شود و مسئولان دانشگاه نیز می توانند بر آن نظارت داشته باشند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: