• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-9390-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : ----

استاندار آذربایجان غربی:

همفکری با دانشگاهیان در حل مشکلات راهگشاست

استاندار آذربایجان غربی گفت: شنیدن سخن دانشجویان و دانشگاهیان برای حل مشکلات راهگشا است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی محمد مهدی شهریاری در صفحه اینستاگرام خود به منتقدان برگزاری نشستش با دانشجویان در حال تحصیل آذربایجان غربی در دانشگاه های تهران پاسخ داد که در بخشی از آن آمده است: چندی قبل نیز که دعوت یکی از دانشگاه ها بدستم رسید به مدیرکل حوزه دستور داده شد تا مقدمات یک گردهمایی با منتخبان دانشگاههای ارومیه را فراهم کنند.

متن کامل پاسخ محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی به شرح ذیل است:

سلام

ضمن تبریک پیشاپیش روز دانشجو و تقدیر از دغدغه دانشجویان و جوانان عزیز، نخست خوشحالم بابت اینکه در آذربایجان غربی فضایی ایجاد شده است که همه اقشار مردم بدون واسطه مطالب خود را با مسئولین استان درمیان بگذارند و خرسندم از اینکه تمام برنامه ها و عملکرد دولتمردان مورد رصد و نقد دوستان قرار می گیرد. این همان سیاست دولت و یکی از برنامه های اصلی بنده برای ایجاد اتاق شیشه ای مدیریت استان بوده و ان شاالله این روند ادامه خواهد داشت.

در خصوص مراسمات روز دانشجو و حضور در دانشگاه ها باید عرض کنم که همیشه شنیدن سخن دانشجویان و دانشگاهیان را برای حل مشکلات راهگشا دانسته و آن را در بهبود شاخص های استان و کمک به روند توسعه ای که شکل گرفته موثر می دانم.

دیدار با دانشجویان اهل استان در تهران با توجه به دعوتی که از طرف این دانشجویان عزیز از بنده شد تا برای همفکری میهمانشان باشم، این دعوت را در راستای شنیدن نظرات نخبگان استانی و دانشجویان عزیز بویژه در حوزه اقتصادی و بحث پیرامون توانمندی های تجاری،گردشگری و معرفی پتانسیل های استان دیدم و به همین جهت پذیرفتیم و این امر دال بر این نیست که دانشجویان داخل استان فراموش شده اند.

چندی قبل نیز که دعوت یکی از  دانشگاهها بدستم رسید به مدیرکل حوزه دستور داده شد تا مقدمات یک گردهمایی با منتخبان دانشگاههای ارومیه را فراهم کنند. قطعا در روزهای آتی نشستی را با جمعی از دانشجویان دانشگاه های ارومیه برگزار خواهیم کرد تا پذیرای نکته نظرات عزیزان باشیم. از حساسیت و علاقمندی دانشجویان عزیز به حضور بنده در محیط فاخر دانشگاه کمال تشکر و قدردانی را دارم و با افتخار مشتاق دیدار و گفتگو با آنها هستم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: