• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-10990-5
  • خبرنگار : 83
  • منبع خبر : خبر پوششی

فرماندار میاندوآب:

اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر نیازمند مشارکت همه جانبه است

فرماندار میاندوآب گفت: اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر نیازمند مشارکت همه جانبه است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، ناصر امیری در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان میاندوآب گفت: هدف شورا پیشگیری از اعتیاد است و برای دسترسی به این مهم به همیاری تمامی اعضای شورای مبارزه با مود مخدر نیاز است و همه باید در تعامل کامل برای دستیابی به هدف تلاش کنیم .

فرماندار میاندوآب ادامه داد: اینکه همدیگر را متهم کنیم و کار را به گردن اداره ای دیگر بیاندازیم نتیجه اش این می شود که مصوبات جلسه و کلاً تشکیل جلسات منجر به بازدهی صفر شود.

وی ادامه داد: با گلایه از نبود بودجه کافی که ورد زبان مسئولان شده است که کار پیش نمیرود، مهم این است کسی که مسئولیت دارد با شرایط فعلی کار انجام دهد و مدیریت بلد باشد، مشکلات مالی هم راهکار دارد و قابل حل است.

وی گفت: از بیان مشکلات بدون تعارف توسط مسئولین استقبال می کنیم به شرطی که همراه با صداقت و اخلاص باشد، وقتی ببینیم مسئولی با برنامه ریزی کار انجام می دهد قطعاً ما هم حمایت خواهیم کرد اینکه مدام آیه یأس بخوانیم کاری حل نخواهد شد.

امیری با اشاره به اینکه مشکلات معتادین فقط به خود و خانواده وی مربوط نیست و بلکه معتاد یک بیمار است که می تواند جامعه را هم بیمار کند افزود: رویکرد اجتماعی ما مبارزه با مواد مخدر است می توانیم خیرین را هم وارد عرصه این مبارزه کنیم، انسانیت حکم می کند با معتادان برخورد مناسبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: نقش آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان در عرصه پیشگیری از اعتیاد چشمگیر است و جای تقدیر از روسای این ادارات در شهرستان دارد.

فرماندار میاندوآب با انتقاد از افرادی که برای مسئولیت گرفتن به فکر واسطه ها هستند، گفت: کسانی هستند که برای گرفتن مسئولیت با برخی افراد رایزنی می کنند و به هر کسی برای گرفتن مقام متوسل می شوند ولی زمان انجام کار منتظر تمام شدن ساعات کاری اداره شان هستند و بازدهی ندارند، باید هر کسی مسئولیتی می گیرد متعهد به نظام باشند و دنبال خدمت 24 ساعته به این مردم باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: