• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-11390-5
  • خبرنگار : 95
  • منبع خبر : خبر پوششی

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی تاکید کرد:

لزوم آشنایی نسل جوان با اهداف و آرمانهای انقلاب

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: باید نسل جوان را بااهداف و ارمانهای انقلاب آشنا کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی حجت الاسلام محمد داداش زاده در دومین گردهمایی نقشه راه انقلاب اسلامی ایران که درارومیه برگزار شد افزود: امسال که انقلاب به چهلمین سال خود رسیده تبدیل به یک درخت بارور شده و لزوم توجه جدی به جوانان و آشنایی آنان با اهداف انقلاب اسلامی یکی از امور اساسی ومهم کشور است‌.

حجت الاسلام داداش زاده نقشه راه انقلاب اسلامی رامهمترین مسئله روز دانست وگفت: امروزه شاهد آثار انقلاب اسلامی در اقصی نقاط دنیا هستیم و روح انقلاب در همه جای دنیا ساری وجاری است.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی یک سخن تازه برای بشریت بوده اما پیام این انقلاب فقط مضامین کلی نبوده بلکه راه تحقق این اهداف وآرمان ها وبه تعبیری نقشه راه انقلاب نیز در خود انقلاب وجود دارد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی بااشاره به اینکه باید منصفانه به پیشرفت های چهل ساله انقلاب نگریست خاطرنشان کرد: مردم و مسئولان باید در ادامه راه نیز همچون چهار دهه اخیر پای نظام و اهداف و نقشه راه انقلاب اسلامی ایستادگی کنند.

وی ادامه داد: باید جوانان را با باید ها و نباید ها و آنجه که تاکنون گفته نشده آگاه کنیم تا شور و هیجان آنان برای تحقق تمدن اسلامی دوچندان شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: