• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-12490-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : خبر تولیدی

فرماندار ارومیه:

دانشگاهها کانون نقد و روشنگری اندیشمندانه باشند

فرماندار ارومیه گفت: دانشجويان همواره در عرصه های مختلف جامعه جایگاهی برجسته و تاثیرگذار داشته اند. 

ملامحمدی زاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی ضمن تبریک ۱۶ آذر روز دانشجو دانشگاه را مبدا تحولات جامعه عنوان کرد و گفت: دانشگاهها بايد همواره کانون دانش پژوهی، خردورزی، نقد و روشنگری اندیشمندانه باشند.

ملامحمدی زاده  بااشاره به نقش دانشجویان در تحولات سیاسی افزود: دانشجويان در راستاي توسعه سیاسی کشور، همواره با مشارکت در امور سياسي و اجتماعي سرنوشت ساز جامعه و حمایت و نظارت بر دولت برآمده از اراده ملت تاثیرگذار بوده اند.

فرماندار ارومیه فراگیری دانش روز را لازمه توسعه دانست و تصریح کرد: دانشجويان با گام نهادن در مسير علم اندوزي و آگاه سازي جامعه و بخصوص ارائه مقالات و گزارش هاي علمي در حوزه هاي مختلف اقتصادي، مي توانند دولت را در خدمات رساني شايسته به مردم ياری رسانند.

وی نقش دانشگاه را در عبور از شرایط فعلی کشور مهم و تاثیر گذار دانست و خاطر نشان کرد:  رسالت دانشجويان در شرايط فعلي، تحقيق درخصوص مسائل مختلف كشور و ارائه راهكار علمي براي رفع اين مشكلات است و بي شك مسئولان نيز از اين پيشنهادات استقبال خواهند كرد.

ملامحمدی زاده باتاکید براینکه نقد دلسوزانه به نفع آینده کشور است گفت: دولت تدبير و اميد همواره خود را مكلف به شنيدن صداي دانشجويان و نقدهاي سازنده آنها دانسته و بنده نيز به عنوان فرماندار اروميه از هرگونه نقد و پيشنهاد دانشجويان و محققان براي بهبود شرايط شهرستان استقبال مي كنم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: