• چهارشنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-10490-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی خبرداد:

مراجعه بیش از ۹۶۰۰ نفر به پست های ایمنی و سلامت نوروزی آذربایجان غربی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از مراجعه بیش از  ۹۶۰۰ نفر به پست های ایمنی و سلامت در هجدهمین روز از طرح ملی ایمنی و سلامت نوروزی خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، سعید رهبر سوره درخصوص اقدامات روز هجدهم از طرح ملی و ایمنی و سلامت نوروزی در جمع خبرنگاران افزود:  ۱۶ مورد گزارش حادثه جاده ای  وجود داشت که ۸ مورد حادثه جاده ای بوده است و ۸ مورد مربوط به آب گرفتگی و سیل در شهرستان های جنوبی استان است.

وی، با بیان اینکه طی این حوادث ۲۵۰ نفر حادثه دیده وجود داشت، افزود:  ۱۷ نفر از حادثه دیدگان مصدوم شده و ۳ به مراکز درمانی منتقل شده و ۵ نفر به صورت سرپایی مداوا شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، عنوان کرد: ۲۲۵ نیروی عملیاتی، ۳۰ دستگاه آمبولانس، ۱۱ دستگاه خودروی نجات، ۹ دستگاه کمک دار وجود داشت.

وی، تصریح کرد: همچنین ۹ هزار و ۶۶۳ نفر به پست های ایمنی و سلامت مراجعه کرده و ۶۹۴ نفر به خیمه نماز، یک هزارو ۱۲۷ نفر ایستگاه سلامت، یک هزار و ۴۹۰ نفر دوستدار کودک مراجعه کرده اند.

رهبرسوره، با بیان اینکه یک هزار و ۶۳۲ نفر به کمپین بهرفت در این روز پیوستند بیان کرد:۴ هزارو ۴۹۱ عدد نقشه، ۳ هزار و ۶۸ عددبروشور و ۷ هزار و ۱۳ عدد اقلام آموزشی و انگیزشی بین مسافران توزیع شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: