• شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 982-793-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

مدیر آموزش و پرورش سلماس:

سلماس نیازمند احداث 240 کلاس درس است

مدیر آموزش و پرورش سلماس گفت: در حال حاضر بشدت نیازمند احداث 75مدرسه با 240کلاس درس در سطح شهرستان سلماس هستیم.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی،‌ حسین خیرجویی در آیین بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان سلماس که با حضور مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، فرماندار و نیز خیرین و مدیران مدارس این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اقدامات مجمع خيرين مدرسه ساز در طول سال 98-97 و همچنین در سالهای گذشته گفت: به رغم توسعه روزافزون فضاهاي آموزشي به دليل گستردگي مساحت روستاهای مرزی، محروم متاسفانه هنوز فضاهاي آموزشي در حد ايده آل در سطح شهرستان موجود نيست .

خیرجویی با اشاره به وجود 25مدرسه با قدمت بالای 40 سال در شهرتان سلماس، افزود: براي رسيدن به وضع مطلوب فضاي آموزشي در سلماس نياز به ساخت دهها مدرسه ديگر داريم که امید است با یاری مسئولان و نیز خیرین این شهرستان به این مهم جامه عمل بپوشانیم .

وی با بیان اینکه 220 کلاس درس در سلماس شیروانی است و نیز 25کلاس درس بصورت کانکسی دایر شده است، تصریح کرد:  در حال حاضر بشدت نیازمند احداث 75مدرسه با 240کلاس درس در سطح شهرستان هستیم.

مدیر آموزش و پرورش سلماس خاطر نشان کرد: خیرین مدرسه ساز، یادگارهایی از خود باقی گذاشته اند که نه تنها هیچ وقت فراموش نمی شود، بلکه سینه به سینه و نسل به نسل به دیگران نیز منتقل می شود و امیدواریم با همت بلند این عزیزان بتوانیم نیاز های فضای آموزشی شهرستان را برطرف نماییم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: