• یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 982-1093-5
  • خبرنگار : 95
  • منبع خبر : خبر پوششی

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور:

موزه کودک امکان یادگیری ملموس را برای کودکان فراهم‌ می کند

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور گفت: مهمترین عامل برای ساخت آینده کشور توجه به سرمایه های انسانی است.

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی فاضل نظری در مراسم افتتاحیه موزه کودک ارومیه که در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان برگزار شد افزود: مهمترین عامل برای ساخت آینده کشور توجه به سرمایه انسانی است و کودکان امروز سرمایه های آینده کشور هستند.

نظری بااشاره به اینکه این موزه امکان تجربه ملموس را به کودکان می دهد تصریح کرد: کودکان  و نوجوانان نیازمند یادگیری بلند مدت هستند و موزه این امکان را همراه با تجربه ملموس در اختیار آنها قرار می دهد.

مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان کشور خاطرنشان کرد: برای توسعه فرهنگ، تمدن و زبان مادری که سرمایه های عظیم یک کشور هستند و انتقال آنها به آیندگان باید زمینه را برای آشنایی کودکان با فرهنگ فراهم کرد.

وی باتاکید بر اینکه اکنون ماهیت دانش تغییر کرده است اظهارکرد: امروز نیاز است از سرمایه انسانی حمایت کرده و بدنبال تربیت کودکان و نوجوانان خردمند بود چرا که عدم تربیت کودک خردمند به یک معضل در جامعه تبدیل خواهد شد.

وی بابیان اینکه کودکان در کنار آموزش نیازمند شادی و نشاط هستند ادامه داد: کانون پرورش فکری محفلی برای انتقال شادی ، مهربانی و ایثار است.

نظری محل تجلی دین را قلب انسان دانست و گفت: کسی که خدا را در قلبش بپذیرد رفتارش نیز مطابق خواسته خداوند  بوده و علمش همراه با عمل خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: