• سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 982-1593-5
  • خبرنگار : 49
  • منبع خبر : خبر پوششی

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی:

امسال بیش از 43 هزار نفر در دوره های سوادآموزی آذربایجان غربی جذب می شود

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی از سهمیه 43هزار و 281 نفری استان برای دوره ها و طرحهای مختلف سوادآموزی در سالجاری خبر داد .

به گزارش ایسنا منطقه آذربایجان غربی، علی اکبر صمیمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای سال 98، حجم ابلاغی سازمان نهضت سوادآموزی در دوره های سه گانه سوادآموزی شامل دوره سوادآموزی، دوره انتقال و دوره تحکیم  32هزار هزار و 981 نفر می باشد که با احتساب 10هزار و 300 نفر سهمیه جذب در طرحهای جانبی این دوره ها مجموعا بیش از 43 هزار نفر در دوره ها و طرح های مختلف سوادآموزی در سطح استان پوشش داده خواهد شد .

صمیمی با بیان اینکه منحصرا در دوره سوادآموزی 17 هزار و 703 نفر جذب خواهد شد، افزود: علاوه بر این تعداد در این دوره طرح مهارت اموزی با سهمیه 2000 نفر اجرا می شود .

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با اشاره به سهمیه جذب 6 هزار و 63نفر در دوره انتقال گفت: در این دوره  طرح «آموزش یارانه  با سهمیه جذب 340 نفرو طرح مهارت آموزی با سهمیه جذب 3000نفر اجرا خواهد شد .

وی با اشاره به سهمیه جذب 8هزار و 875 نفر در دوره تحکیم بیان کرد: علاوه بر این تعداد طرح حلقه های کتابخوانی با سهمیه جذب 5هزار و 300 نفر  در دستور کار قرار دارد .

صمیمی بیان کرد: زمان ثبت نام دوره سوادآموزی از اول مرداد تا پایان شهریور و در دوره انتقال و تحکیم از اول شهریور تا پایان آبان ماه سال جاری خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: