• سه شنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 983-14990-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : خبر پوششی

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات آذربایجان غربی:

تمام تلاش خود را برای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات انجام می دهیم

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات آذربایجان غربی با تاکید بر اهمیت برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سالجاری گفت: تمام تلاش خود را برای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات انجام می دهیم.

محمد باقری به گزارش ایسنا منطقه اذربایجان غربی در نخستین جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات آذربایجان غربی که در محل استانداری برگزار شد، با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در اواخر سال جاری گفت: برگزاری انتخابات در اسفند ماه مهمترین رویداد سیاسی در کشور و به تبع آن در آذربایجان غربی است و ما تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه باشکوه تر ، قانونمند و حضور حداکثری مردم در انتخابات انجام می دهیم.

وی ادامه داد: تمامی اهداف مسئولان نظام اسلامی برگزاری انتخاباتی سالم ، پرشور و بدون حاشیه و شفاف  است چرا که حضور مردم در پای صندوق های رای نشان از عمق علاقه آنان به نظام اسلامی دارد.

وی با تاکید بر نقش مهم کمیته اطلاع رسانی در آگاه سازی مردم و لزوم بهره گیری از روشهای نوین و مدیریت تبلیغات گفت: کمیته اطلاع رسانی در جهت پوشش برنامه های ستاد انتخابات کشور و نظارت بر عملکرد آن به عنوان نمایندگان افکار عمومی در راستای مقررات و ملاحظات قانونی وظایف خود را انجام می دهد.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات آذربایجان غربی اظهار امیدواری کرد: کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان بتواند با مشارکت و همراهی اصحاب رسانه وظایف خود را  در زمینه اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم از مراحل مختلف برگزاری انتخابات به نحو شایسته انجام دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: