• سه شنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 983-393-5
  • خبرنگار : 77
  • منبع خبر : خبر تولیدی

بیش از 19000 نفر داوطلب آذربایجان غربی در آزمون کارشناسی ارشد شرکت می کنند

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در ارومیه گفت: امسال نوزده هزار و 847 داوطلب آزمون کارشناسی ارشد در آذربایجان غربی شرکت می کنند.

علیرضا مظفری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه آذربایجان غربی با اشاره به اینکه از این تعداد 10هزار و 830 نفر آقا و 9 هزار و 17 نفر خانم هستند افزود: آزمون کارشناسی ارشد در چهار حوزه ارومیه، خوی، میاندواب و مهاباد در صبح و بعد از ظهر پنجشنبه 23 خرداد و صبح جمعه 24 خرداد ماه برگزار می شود.

معاون آموزشی دانشگاه ارومیه با اشاره به اینکه توزیع کارت ورود به آزمون کارشناسی ارشد از دیروز آغاز شده گفت: داوطلبان به اطلاعات مربوط به ساعت و حوزه آزمون و همچنین مشخصات خود دقت کنند و در صورت مغایرت می توانند به پردیس شهر دانشگاه ارومیه، باجه رفع نقص در روزهای سه شنبه و چهارشنبه این هفته مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: در شهرستان ارومیه با توجه به فاصله 11 کیلومتری حوزه آزمون از شهر، داوطلبان زمان خود را دقیق تنظیم کنند تا قبل از بسته شدن دربها بتوانند با خیال آسوده وارد حوزه آزمون شوند.

به گزارش ایسنا؛ آزمون کارشناسی ارشد ساعت 7:30 تا ۱۲ و 14:30 تا ۱۹:۳۰ پنج‌شنبه ۲۳ خرداد و 7:30  تا ۱۲ جمعه ۲۴ خرداد برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: